Výlety v okolí Prahy

11.02.15

Praha je krásné město a jeden z nejoblíbenějších destinací v Evropě pro turisty. Je plná historických budov a atrakcí, které bude vás bavit na víkend nebo déle, ale nezapomeňte, že je zde také hodně vidět v okolí.

Po uspořádání své pražské transfer na letiště a příjezdu do města, zde jsou některé z nejlepších výletů, které budete chtít, aby se vešly do svého itineráře.

Kutná Hora

Kutná Hora je nádherné středověké město se datuje do 13. století, a to je jeden z nejlepších výletů z města, takže jakmile jste se usadil v od svých převodů Letiště Praha, učinit z něj prioritou v plánu.Hlavní průmysl zde bývala těžby stříbra, a vy můžete dozvědět vše o tom na prohlídku dolu. Můžete navštívit gotický kostel svaté Barbory, spolu s kostnice v Sedlci. Je to asi půl hodiny od centra města autobusem, takže je velmi snadné dosáhnout.

Terezín Koncentrační tábor

Tento oblíbený celodenní výlet nabízí fascinující a pohybující se pohled na hrůzy holocaustu. To byl jeden z největších koncentračních táborů v zemi, a zemřel zde v rukou nacistů tisíce Židů a další. Kniha na prohlídku areálu a dozvíte se více o jeho pochmurné historii.

Mělník
Mělník je další historické město se nachází v blízkosti, a můžete se tam dostat asi půl hodiny autobusem.Hlavní atrakcí je Lobkovický palác, kde se můžete vydat na prohlídku sklepa a vyzkoušet některé z místních vín.

Český Krumlov

Český Krumlov je jedním z nejdůležitějších měst v regionu a je také jedním z prvních míst, měli byste vidět poté, co přišel na pražské transfery na letiště.Hrad je jedním z velkých atrakcí v tomto seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, ale to je také velmi příjemná procházka kolem starobylé domy města. Cestování sem autobusem, na vlastní pěst, nebo se připojit k turné.

Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou dvě hodiny jízdy od města autobusem nebo se můžete spojit s prohlídkou. Můžete strávit příjemné odpoledne v tomto krásném lázeňském městě, který je také známý jako Karlovy Vary, se těší na termální prameny a mnoho dalších zajímavostí.

Více o oblasti

Praha je fantastické místo s mnoha zajímavými atrakcemi, ale jsou zde i četné výlety, které můžete udělat z města, pokud chcete získat skutečnou chuť, co země nabízí. Každý z těchto výletů vám poskytne zábavu den ven, takže jakmile jste se usadil v od transfersBusiness vedení letiště Praha článků, si prohlídku nebo se vydejte na základě vlastní pěst prozkoumat.

Reklama - odkazy


 Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Environmental research and developmentactivities oriented mainly on the progressive technologies, procedures and equipment.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.