Zajímavá místa v Praze

01.02.15

Jediný problém s navštívíte město je, že tam jsou jen tolik věcí k vidění! Naštěstí náš praktický průvodce k vrcholům Prahy poukázat na všechny památky, které musíte vidět, když jste ve městě:

1. Karlův most: Jeden z nejlepších středověkých mostů v Evropě a centra pro mnoho umělců a hudebníků města.Most je plná turistů a místních obyvatel v průběhu dne. Vylezte jednu z věží pro skvělý výhled na město.

Mnoho návštěvníků do Prahy si ujít procházku po Karlově mostě v noci. Ujistěte se, že si nepřejete, aby stejnou chybu!Pohled z mostu po setmění je velmi efektní, se hrad svítí na kopci nad.

2. Staroměstské náměstí: Staroměstské náměstí je jen pár kroků od Karlova mostu, přes několik ulic, které obývá mnoho obchodů, které prodávají starožitnosti a dárky.Náměstí je nejvíce známý pro své orlojem, který přijde k životu na hodinu.

3. Václavské náměstí: Centrum moderního centru města, Václavské náměstí je proslulý pro jeho roli v sametové revoluci v roce 1989, pojmenované po slavném českého vévody.

4. Hradčany: Seděla na kopci nad vyhlížející zbytek města, masivní hradní čtvrť zahrnuje impozantní katedrálu. Tam je spousta k vidění a jsou zde také nádherný výhled na Vltavu do města dole.

5. Židovská čtvrť: Židovská čtvrť je dobře stojí za návštěvu, se svými starými synagogami a působivou architekturou.

Výše uvedené pět památek, musí být vidět, pokud jste na návštěvě Prahy. Existuje spousta dalších nádherných památek příliš, a mnoho nádherných zážitků. Pokud máte možnost, měli byste určitě navštívit některou z městských pivnic a pivních zahrad.

Využijte tramvají města příliš - poskytují skvělý způsob, jak se dostat k vidění více Prahy.

Je možné cestovat do Prahy, ale samostatně, pokud si budete přát, aby Výhodou doprovodu tourPsychology článků, existuje celá řada cestovních kanceláří, které nabízejí doprovodem dovolenou do Prahy.

Reklama - odkazy


 Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


Nedovolte, aby se pro Vás stěhování stalo noční můrou. Komplexní služby stěhování Praha pro Vás!


Silberbarren kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Environmental research and developmentactivities oriented mainly on the progressive technologies, procedures and equipment.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Chrantě svůj majetek proti inflaci. Nakupte u nás investiční zlato, které je osvobozeno od DPH.

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.